Jak możesz pomóc?

  • powiedz o nas innym

Potrzebujemy Waszego i Waszych znajomych zainteresowania naszą działalnością. Porozmawiajcie o nas z innymi. Może znacie kogoś, kto mógłby nas wesprzeć? Kogoś, kto jest dorosłym słyszącym dzieckiem i chciałby się włączyć w nasze działania? A może znacie niesłyszących rodziców, którzy szukają pomocy dla siebie?

Jeśli będziemy dużym aktywnym stowarzyszeniem, to będziemy mieli więcej do powiedzenia

  • zostań wolontariuszem

Poszukujemy wolontariuszy w różnym wieku i o różnych umiejętnościach. Jeśli lubisz być pionierem, czujesz, że chciałbyś zrobić coś dla innych, chcesz się uczyć języka migowego, poznać lepiej kulturę Głuchych – to jest to miejsce dla Ciebie.

Szczególnie zachęcamy studentów takich kierunków jak: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, logopedia, nauki o rodzinie i pokrewnych. Inne specjalności też mile widziane 🙂

  • wpłać dowolną kwotę na nasze konto w Banku Gospodarki Żywnościowej: Stowarzyszenie CODA Polska Słyszące Dzieci – Niesłyszący Rodzice  72203000451110000003316500

w tytule przelewu wpisz: darowizna na cele statutowe

W ten sposób pomagasz nam działać i realizować projekty na rzecz dzieci i młodzieży CODA oraz ich rodziców.  Każda złotówka jest ważna.
Zgodnie z prawem  darowiznę możesz odliczyć od dochodu w zeznaniu podatkowym: osoby fizyczne – do 6% dochodu, osoby prawne – do 10% dochodu.
Dziękujemy za pomoc.